Nadcházející zápasy:

6.11.2010 - 16:45 - Veselí nad Lužnicí(Roudná)
13.11.2010 - 21:30 - Veselí nad Lužnicí(Hrachoviste)
12.11.2010 - 19:30 - Veselí nad Lužnicí(Krída)

Zacala nová sezóna 2010/2011 HC Dolní Bukovsko


Ukázky šál a cepic


kulich2.jpg(121 kb)
kulich

Zhodnocení sezóny 2008/2009 HC Dolní Bukovsko

V letošní sezóně jsme celkově odehráli 17 utkání s vynikající bilancí. Zaznamenali jsme 2 prohry, 1 remízu a 13 vítězství. Absolvovali jsme dvě přátelské utkání, v prvním jsme podlehli hokejistům HC Roudná 5:8 a v druhém jsme i ve velmi malém počtu hráčů dokázali zvítězit nad HC Chrášťany 15:9. Naši hráči se zúčastnili dvou turnajů a na obou se nám povedlo zvítězit. První se uskutečnil 17. 11. 08 na zimním stadionu v Soběslavi, kde jsme se utkali s mužstvem HC Křída, které jsme porazili 6:3 a s pořádajícími hokejisty z HC Chrášťany nad kterými jsme vyhráli 3:0. Druhý turnaj pořádal HC Fantom 15. 2. 09 na zimním stadionu ve Veselí nad Lužnicí. Ani na tomto turnaji jsme nenašli přemožitele. Postupně jsme vyhráli zápasy s HC Kostelec 2:0, s HC Marná snaha 7:0 a s pořádajícím týmem HC Fantom 3:0. Na víc dva naši hráči získali i individuální ceny, nejlepším střelcem turnaje se stal náš bek Wěrek se třemi zásahy a Nanuk byl po zásluze vyhlášen nejlepším gólmanem, neboť nedostal ani jeden gól.

V BHLA (Blatská hokejová liga amatérů) jsme odehráli 10 utkání. Našim jediným přemožitelem se stali hráči HC Kostelec, kteří nás v našem třetím zápase v lize porazili 8:5. V pátém zápase jsme se s hráči HC Fantom rozešli smírně 2:2. Zbylých osm zápasů v BHLA jsme vyhráli. Hokejisty HC Křída jsme porazili v obou utkání a to 6:0 a 5:3. Nad neúplným mužstvem HC Hlavatce jsme vyhráli 10:0, a v odvetě 3:2. Nad hráči HC Roudná jsme zvítězili 12:1 a 17:6. V druhém měření sil s HC Fantom jsme vyhráli po našem nejlepším výkonu předvedeném v sezóně přesvědčivě 6:0. A v posledním utkání jsme se po urputném boji radovali z vítězství nad HC Kostelec 3:2, čímž jsme si zajistili celkové vítězství v BHLA. Letošní sezónu můžeme považovat za velmi povedenou.

Celkově jsme soupeřům nasázeli 110 gólů a 44 jsme jich inkasovali. Výkon našich hráčů bych přirovnal ke skládačce puzzle, ve které mají jednotlivé dílky zapadající do sebe rozdílnou velikost (jako jednotliví hráči přispěli k výkonům HC D. B. rozdílně, někdo více, někdo méně), ale pokud nebudete mít i ten sebemenší dílek tak to puzzle prostě nesložíte..
Jsem přesvědčen, že každý z našich hokejistů nechal v jednotlivých zápasech na ledě maximum, z toho co mohl a umí.

HC D. B. OLÉ Za HC D. B. školníkKanadské bodování HCDB ZDE

Reporáž z prvního Turnaje ZDE

Odkaz na oficiální stránky BLATSKÉ LIGY: ZDE
BlueBoard.cz
      

Vznik Hockey clubu Dolní Bukovsko

       K založení HC D.B. došlo v jarních měsících roku 2008 i když o tomto tématu se v Bukovsku uvažovalo a hlavně povídalo již dlouhá léta. Pro vznik zde bylo dost předpokladů,asi hlavním z nich bylo to,že v Bukovsku je spousta bývalých hokejistů,kteří v dětských letech nastupovali k zápasům za HC LOKO Veselí nad Lužnicí a nyní tvoří základ našeho mužstva.

      Vše začali organizovat dva naši členové ,Píšťala (Petr Mach) a Kudla (Václav Tůma) bez nich by k založení HC D.B. nedošlo. Začali s tím,že zamluvili led ve Veselí nad Lužnicí a svolali všechny příznivce
ledního hokeje z Dolního Bukovska a přilehlého okolí,aby si mezi sebou zahráli.

      Po té následovalo několik přátelských zápasů s jinými týmy.Nechali se udělat dresy a štulpny,aby celý tým byl oblečen stejně. Každý hokejista si dokoupil výstroj dle svého uvážení a vše mohlo začít.

Původně bylo v plánu že se náš tým bude věnovat přátelským zápasům,ale pak jsme dostali nabídku zapojit se do nově založené ligy BHLA (Blatská hokejová liga amatérů) ,kterou jsme přijali a od listopadu 2008 se jí účastníme.

      Letošní sezóna je hlavně o sehraní týmu a získávání zkušeností,ale i přesto by jsme chtěli v BHLA skončit na co nejlepším místě to půjde. .

Za HC D.B. školník